Elewacje drewniane z modrzewia syberyjskiego

Firma TDM Tarasy proponuje kreatywne rozwiązania dla zewnętrznej architektury budynków. Oferuje montaż elewacji drewnianych wykonanych z wysokogatunkowego drewna. Wyjątkowym zainteresowaniem wśród klientów cieszy się modrzew syberyjski, który jako materiał budowniczy wyróżnia się wieloma walorami, dlatego TDM Tarasy rekomenduje go również ze względów praktycznych.

Jakie są zalety wykorzystania modrzewia syberyjskiego na elewację? Oto niektóre z cech drewna:

Firma TDM Tarasy dba o to, by wykonywane przez jej pracowników elewacje drewniane z modrzewia syberyjskiego spełniały najwyższe standardy architektoniczne. Na stronie http://tdmtarasy.pl/oferta/elewacje-drewniane/modrzew-syberyjski/ przedsiębiorstwo prezentuje więcej korzyści związanych z zastosowaniem modrzewia w budownictwie oraz przedstawia dotychczas zrealizowane projekty. TDM Tarasy wykonywało już elewacje zarówno dla budynków prywatnych, jak i firmowych oraz publicznych. Uniwersalność materiału drewnianego sprawia, że znakomicie prezentuje się na obiektach o różnym przeznaczeniu, a także w połączeniu z innymi materiałami. Dobrze komponuje się m.in. z cegłą, szkłem czy stalą.

Ponadto elewacje drewniane z modrzewia syberyjskiego bez wątpienia wzbogacają otaczającą je przestrzeń. Urozmaicają miejską architekturę lub harmonijnie współgrają z naturą. Są niebanalnym sposobem na wykończenie każdego budynku.


TDM Tarasy drewniane Dorota Maciejewska, Krzysztof Maciejewski Spółka cywilna
Żwirowa 11
66-330 Pszczew
tel. 600 802 002

4 wpisy

2 wpisy

1 wpis

1 wpis

1 wpis